Zdrowie i Medycyna

Internetowy portal tematyczny!

Zdobycze ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie
" minlength=\"5\"\n" +

Comments are closed.